kontant

Arkadiusz Podstawka

info@ap-studio.eu
+48 601 56 16 94
+48 603 35 79 90

KONTAKT

STUDIO

Digitalizacja to zamiana postaci analogowej na postać cyfrową. Technologia ta zdecydowanie ułatwia nam korzystanie z różnego rodzaju dokumentów. Dzięki niej możemy szybko dotrzeć do interesującego nas pliku. Digitalizacja pozwala na zabezpieczanie i udostępnianie cennych zbiorów, kolekcji muzealnych i prywatnych, dzięki czemu możemy nimi dysponować nie narażając ich na zniszczenia. U nas możecie Państwo zdigitalizować czyli ucyfrowić wszystkie swoje zasoby analogowe, zarówno dzwiękowe jak i fotograficzne. Przy pomocy digitalizacji i odpowiedniej archiwizacji można rzetelnie zdokumentować i usystematyzować posiadaną przez siebie kolekcję, zbiór itp. Jest to nowoczesna forma rozwiązań dla firm i osób prywatnych. Dysponujemy kompleksowymi sysytemami i oprogramowaniem pozwalającym (przy zachowaniu obowiązujących standardów) sprostać oczekiwaniom stawianym przez klienta. Staramy się w możliwie najkrótszym terminie i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły przeprowadzić cały proces digitalizacji.


AUDIO
Digitalizacja polega na nagraniu analogowego materiału dzwiękowego na nośnik cyfrowy (np: CD, DVD, HDD) lub przesłaniu pliku (wav, aiff, mp3, flac itp.) poprzez serwer ftp. Wszystkie materiały digitalizowane są z najwyższą rozdzielczością oraz dopasowywane do potrzeb indywidualnych klienta. Prostujemy zniekształcone mechanicznie i specjalistycznie czyścimy płyty analogowe.
● przegrywanie płyt gramofonowych;
● specjalistyczne czyszczenie płyt winylowych;
● przegrywanie taśm szpulowych;
● przegrywanie kaset magnetofonowych;

FOTO
Zamiana materiałów analogowych na postać cyfrową w wybranym przez klienta formacie (tif, jpeg, bmp itp.) wraz z archiwizacją na płyty CD lub DVD
● skanowanie diapozytywów (slajdów);
● skanowanie negatywów czarno-białych i kolorowych;
● skanowanie odbitek czarno-białych i kolorowych;
(możliwość korekcji barw, retuszu, usunięcie zarysowań, zadrapań, pęknięć itp.);

ARCHIWUM
● digitalizacja kolekcji i zbiorów muzealnych oraz prywatnych;
● ujednolicenie i uspójnienie istniejących już form cyfrowych;
● pomoc przy tworzeniu baz cyfrowych.